Poznaj najlepsze na rynku poradniki self-publishingu:

NOWOŚĆ:
„Napisz i wydaj”

MARZYSZ O WYDANIU KSIĄŻKI, ALE NIE WIESZ…

→ Czy self-publishing jest dla Ciebie?
→ Czy wydać samodzielnie czy z wydawcą?
→ Czy wystarczy napisać i wydać książkę?
→ Jak wygląda proces wydawniczy?
→ Komu delegować poszczególne etapy?
→ Jak poradzić sobie z promocją i sprzedażą książki?
→ Jakie wyzwania i trudności mogą się pojawić w procesie wydawniczym?

„Napisz i wydaj” to książka, która bez ściemy i lukru odpowie na nurtujące Cię pytania wydawnicze. To poradnik dla każdego, kto chce wyjąć swoją książkę z szuflady i pokazać światu. 

To książka która pokazuje proces wydawniczy z perspektywy autora książek popularnonaukowych, prozy podróżniczej, prozy poetyckiej, fantastyki, literatury kobiecej i poradników. W szczerych wywiadach aż 18 autorów bestsellerowych publikacji opowiada o swoich sukcesach, trudach, zabawnych momentach i wpadkach wydawniczych. Autorzy dzielą się cennymi radami, inspiracjami i wskazówkami.

Poradnik dla początkujących autorów „Proste wydanie”

To poradnik dla autorów, pisarzy, poetów i wszystkich tych, którzy są zdecydowani wydać własną książkę w ramach self-publishingu.

To wiedza w pigułce, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces wydawniczy – od momentu przekazania tekstu do redakcji, projekt, skład, druk, aż po podpowiedzi, gdzie sprzedawać i promować własną książkę.

Poradnik jest zwięzły, konkretny i zawiera niezbędną wiedzę o procesie wydawniczym.

Pierwszy na polskim rynku „Planer autora”

Uporządkuje Twoje notatki od etapu redakcji, projektowania książki, poprzez druk, plan sprzedaży, dystrybucji oraz marketingu, a także wszelkie inne zagadnienia, dotyczące wydania książki w modelu self-publishing.

Precyzyjnie rozpisane etapy wydawnicze, wzbogacone o pytania na temat idealnego czytelnika czy tworzenie historii wokół publikacji (tzw. storytelling), pozwalają kompleksowo zastanowić się nad samodzielnym procesem wydawniczym.

Jeżeli wydajesz książkę pierwszy raz – to narzędzie nie pozwoli Ci zabłądzić w gąszczu pytań grafików, drukarni, dystrybutora czy czytelnika.

Pracownia Książki 27
ul. CYBERNETYKI 13/50
02-677 WARSZAWA
info@pracowniaksiazki.pl
tel. 669926092

Dane fakturowe:
B27 sp. z o.o. sp.k.
ul. CYBERNETYKI 13/50
02-677 WARSZAWA
NIP: 5213855509, KRS: 0000770720, REGON: 382516242
Nr konta bankowego: MBANK 24 1140 1977 0000 3976 8700 1001