Co mówią
o nas?

Wyobraź sobie sytuację, w której stawiasz w swojej książce ostatnią kropkę i nie zastanawiasz się „Co dalej”?

Bo pisać umiesz i lubisz, ale cała reszta, czyli wydanie książki, to temat, którego nie chcesz dotykać.

Kto raz zacznie współpracę z Pracownią Książki 27, nie zamieni jej na nikogo innego. Bo kto chciałby rozstać się z firmą, która zdejmuje Ci z głowy problem?

Pracując z Kasią Buk i jej drużyną zyskujesz:

– poczucie bezpieczeństwa, świadomość, że jest ktoś, kto wie lepiej od Ciebie jak rozwiązać wszystkie Twoje wydawnicze problemy,

– czas, bo nie musisz codziennie podejmować różnych amatorskich prób i możesz po prostu pisać,

– pieniądze, bo kupujesz konkretną, profesjonalną usługę raz, zamiast wyrzucać pieniądze na kolejne kursy z nadzieją, że może jednak dasz radę sama,

  spokój, bo ten zespół zawsze dotrzymuje słowa i czyta w Twoich myślach i potrzebach. Odpowiada na pytania, których Ty nie umiesz jeszcze zadać.

Jolanta Kopeć

https://jolantakopec.pl

Napisałam książkę i schowałam ją do szuflady. 

Pewnie do dzisiaj by tam leżała, gdyby nie jeden telefon, jedna rozmowa. Zadzwoniłam do pani Katarzyny Buk z Pracowni Książki i już po paru minutach wiedziałam, że nie mogłam trafić lepiej.

Pani Katarzyna zajęła się wszystkim profesjonalnie. Zmotywowała mnie do działania, że warto wydać książkę. Zadbała o każdy element, każdy detal, a dzisiaj wydałyśmy wspólnie już dwie książki, które są w Ameryce, Europie, Australii czy Afryce.

Gdyby nie pani Katarzyna, pewnie do dzisiaj moje marzenia zamknięte były by w szufladzie. 

Jadwiga Kander

Coach ICC, https://jadwigakander.pl

Wydawanie książki nie musi być trudne, na pewno jednak może powodować niepewność, a czasem lęk. Potrzebne są wskazówki: jak napisać? Jak zacząć? Z kim współpracować i jakie rozwiązania będą dla nas najlepsze? Pracownia Książki pomaga zacząć. Miałam przyjemność współpracować Katarzyną Buk podczas wydawania dwóch książek: “Znajdź swój styl” i “Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznej”. Kreatywne podejście, elastyczność, otwartość to cechy, które są dla mnie ważne. Polecam, Pracownia Książki to zespół profesjonalistek.

Aleksandra Frątczak-Biś

Osobista Stylistka, www.kodstylu.pl

Najbardziej we współpracy cenię sobie jakość, terminowość, proaktywność i kulturę biznesową.
Uosobieniem każdej z tych cech jest Katarzyna Buk.
Tworzymy wspólnie książki, e-booki, planery…
Ta współpraca to przyjemność.
Polecam z ciężkim sercem, bo gdy ją wybierzesz, może mieć mniej czasu dla mnie.

Kamila Rowińska

Life & Business Coach, www.kamilarowinska.pl

Współpraca z Katarzyną (Pracownia Książki) to niezwykła przyjemność! Wspaniały kontakt, świetne pomysły – od razu czuć, że mamy do czynienia z mega profesjonalistką! Ale to co najważniejsze to to, że Kasia angażuje się całym sercem! Gdy tylko pojawiały się wątpliwości, wiedziałam, że Kasia dobrze mi doradzi! W dzisiejszym świecie wiele osób dużo obiecuje, a potem nie ma efektów, Katarzyna to pewniak! Kompleksowa współpraca na najwyższym poziomie.

Joanna Ceplin

przedsiębiorca digital, trener komunikacji online, www.joannaceplin.pl

Profesjonalizm, cierpliwość, zaangażowanie, zrozumienie, wsparcie, cudowne pomysły. Tak właśnie działa Katarzyna Buk z zespołem. Kiedy oddałam swoje dzieło w jej ręce, wiedziałam że wyjdzie z tego COŚ niesamowitego. Ale też czułam się bezpiecznie, bez względu na to, co może się wydarzyć.

Self – publishing nie jest łatwy, ale gdy współpracujesz z Pracownią Książki – cały ten proces przebiega o wiele prościej i spokojniej. Dlatego z całego serca polecam współpracę z Katarzyną, bo książki z jej rąk wychodzą wyjątkowe i oryginalne w każdym calu.

Małgorzata Kapuściak

Towarzyszka, Autorka, Mówca, www.dziewczynawtrampkach.pl

… Swoim zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do pracy pozwoliła nam bezstresowo i z sukcesem wprowadzić kolejną publikację na rynek w sposób piękny i zauważalny. Z wielką chęcią podejmiemy współpracę z Pracownią Książki przy kolejnych projektach, a także polecimy naszym przyjaciołom!…

Michał Zawadka

poeta, autor, mówca, www.mindanddream.pl, www.michalzawadka.pl

Napisałeś książkę i nie wiesz co dalej? Szukasz odpowiedzi i nic nie rozumiesz? Postawiona ostatnia kropka, a wszyscy dookoła mówią, że wydanie książki to tragedia, to zbyt trudne i niemal niewykonalne… zgadza się to trudny proces. Jednak jeśli wybierzesz profesjonalistów, to  będzie to sama przyjemność. Cieszę się, że wybrałam współpracę z Panią Katarzyną Buk, bo moja książka nie rodziła się bólach tylko w rękach osoby, która lubi swoją pracę, działa z ogromną cierpliwością, uczy i tłumaczy, pomaga, a do tego idealnie wyczuwa potrzeby klienta. Self-publishing z Pracownią Książki jest przyjemnością. Polecam z serca.

Barbara Grzymkowska-Blok

Autorka, blogerka, pisarka, www.barbaragrzymkowska-blok.pl

Pisanie książki w jakimś sensie wyczerpuje pokłady kreatywności. Zżywasz się z nią tak bardzo, że trudno obiektywnie ocenić jej treść, a przed Tobą jeszcze projekt graficzny i skład. Oddając tę część pracy do Pani Katarzyny Buk możesz odczuć prawdziwą ulgę. Każdy zaproponowany projekt jest co najmniej bardzo dobry i niestety musisz wybrać tylko jeden. Bardzo dziękuję za profesjonalizm, szybkość działania i dbanie o różne aspekty techniczne, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Do usłyszenia przy kolejnym projekcie!

Daniel Tokarz

Inwestor, www.360nieuchomosci.pl

Pani Kasia jest specjalistą w dziedzinie self-publishingu, ale również w dziedzinie składu i łamania książek. Ma niesamowite wyczucie graficzne. Stworzyła Pracownię Książki, w której jest w stanie sprostać wymogom najbardziej wymagających klientów. Sama jako ilustratorka i graficzka skorzystałam z jej wiedzy (kupiłam dwie książki dot. samopublikowania), a także zleciłam skład swojej książki. Bardzo zależało mi by, książka mojego autorstwa była pięknie złożona, ponieważ znajdowały się w niej również moje ilustracje. Pani Katarzyna sprostała mojej wizji książki. Tekst jest bardzo czytelny i jednocześnie doskonale wyeksponowane ilustracje . Nasza współpraca bardzo dobrze się układała, bo Pani Katarzyna ma bardzo dobry kontakt z klientem. Jest kreatywna, zaangażowana w projekt, solidna – jeśli chodzi o terminy – a przede wszystkim komunikatywna. Wiem, że dokonałam dobrego wyboru wybierając do wspólnej pracy Panią Kasię. Z całego serca polecam Ją innym.

Ewelina Czeberkus-Poniewiera

Ilustratorka, graficzka i malarka, http://www.ewelinaczeberkus.com/

Współpracę z Pracownią Książki 27 nawiązałem na etapie wydawania publikacji „Czarny sport, czyste emocje. Historia sportu żużlowego w Rybniku 1932-2022”. Praca przy tym wydawnictwie nie była łatwa, gdyż książka „pisała się” jeszcze w trakcie prac projektowych i edycyjnych, jednak fachowość pani Kasi i kreatywność pani Ani pozwoliły stworzyć pozycję znakomitą. Świetna szata graficzna, rewelacyjny skład i dużo cennych wskazówek w trakcie trwania projektu, no i spokój organizacyjny pomimo goniących terminów. Polecam, warto!

Michał Wojaczek

Dyrektor Teatru Ziemi Rybnickiej, https://www.teatrziemirybnickiej.pl

Bardzo dziękuje za współpracę, kompleksową opiekę nad moją pierwsza książką „Medycyna urody. Co naprawdę dziala?”. Projekt do najłatwiejszych nie należał, bo materiał specjalistyczny, oczekiwania wysokie, sporo zmian po drodze, w tym zmiana koncepcji tak, by wyszła książka premium. Z pomocą Pracowni Książki wszystko wyszło perfekcyjnie!

Szczególne podziękowania dla P. Katarzyny za cierpliwość i pieczę nad całością procesu wydawniczego oraz dla p. Eli – Korektelki za korektę. Bardzo dziękuje i polecam innym autorom!

Elżbieta Plichta-Osuch

Dr Osuch Clinic, https://drosuch.pl/

Z czystym sumieniem polecam Pracownię Książki.

Okazali się oni niezawodni i profesjonalni na każdym etapie, a dodać muszę, że przerabiałam z nimi już różne zagadnienia ( projekty okładek, druk książki, tworzenie e-booków).

Za każdym razem z miłą chęcią i bez krzty wątpliwości, w oparciu o przebieg i rezultaty naszej dotychczasowej współpracy wracam do Pani Katarzyny Buk i Anny Nachowskiej. Sądzę, że najważniejszy aspekt, na jaki zawsze można liczyć z Ich strony to sprawna komunikacja i fakt, że osoby te są bardzo zaangażowane i uważne na oczekiwania i sugestie swoich klientów.

Karolina Krajnik

Instagram: polkanakretowisku, https://klubpolek.pl/?s=KAROLINA+KRAJNIK

Współpracę z Pracownia Książki nawiązałam przy okazji przygotowywania mojej pierwszej książki do wydania w modelu self-publishingu. Katarzyna Buk zajęła się oprawą graficzną, składem, wyborem drukarni i całym procesem wydania książki. Cierpliwie doradzała, podpowiadała i wprowadzała poprawki aż do ostatniej chwili przed oddaniem do druku. Dzięki niej cały ten proces nie był taki straszny, jak go sobie wyobrażałam, a ostatecznym wyglądem książki jestem zachwycona zarówno ja, jak i moi klienci! Katarzyna Buk to gwarancja świetnie wykonanej pracy! Teraz już wiem, do kogo się zwrócę przy kolejnych projektach.

Żaneta Barska

Tłumaczka i pasjonatka języka greckigo, www.powiedztopogrecku.pl

Katarzyna Buk. Niezawodna, otwarta na pomysły, szybka, proaktywna, kreatywna, z wysokim poczuciem estetyki i zrozumienia potrzeb. Kombinacja takich cech rzadko spotykana u ludzi. Wydanie mojej ostatniej książki było niezwykłym doświadczeniem  a jej umiejętności koordynacji mojej pracy, weryfikacji, akceptacji przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania.
Ufam jej w 100 % i polecam wszystkim.

Sebastian Kotów

CEO Institute of Behavioral Design, Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego, www.www.sebastiankotow.com

Takim słowom jak „profesjonalizm” i „współpraca” Kasia nadaje zupełnie nowe znaczenia. Opracowanie graficzne publikacji wznosi na mistrzowski poziom. Za każdym razem jej pomysły zaskakują i wprawiają w oszołomienie. Tam, gdzie inni się zatrzymują, ona dopiero się rozpędza. Jest niezawodna i terminowa. Tworzy z pasją i zaangażowaniem. We wszystkich projektach, nad którymi mam ogromną przyjemność współpracować z Kasią, niezmiennie zakochuję się w jej podejściu, precyzji działania i umiejętnym przekładaniu potrzeb klienta na niebanalną estetykę.

Elżbieta Sokołowska

Redaktorka i korektorka, www.korektelka.pl

… Nie jestem łatwy we współpracy. Lubię zaskakiwać zmianami w ostatniej chwili, na dzień przed oddaniem pliku proszę o zmianę układu rozdziałów, zauważam ostatnie literówki. Wybrzydzam na etapie projektowania layoutu, nie wszystko mi się podoba. No i oczywiście, kiedy zlecam pracę mówię, że potrzebuję jej pilnie. Kasia (Pracownia Książki) spełnia te wszystkie oczekiwania z nawiązką. Akceptuję jej pierwsze projekty, nie myli się, cierpliwie potakuje, kiedy próbuję w języku grafików coś mądrego powiedzieć. Polecam każdemu, kto szuka jakości i tempa…

Rafał Żak

autor, mówca, trener, coach, www.rafalzak.com

Pracownia Książki 27
ul. CYBERNETYKI 13/50
02-677 WARSZAWA
info@pracowniaksiazki.pl
tel. 669926092

Dane fakturowe:
B27 sp. z o.o. sp.k.
ul. CYBERNETYKI 13/50
02-677 WARSZAWA
NIP: 5213855509, KRS: 0000770720, REGON: 382516242
Nr konta bankowego: MBANK 24 1140 1977 0000 3976 8700 1001