Referencje
Napisałeś książkę i nie wiesz co dalej? Szukasz odpowiedzi i nic nie rozumiesz? Postawiona ostatnia kropka, a wszyscy dookoła mówią, że wydanie książki to tragedia, to zbyt trudne i niemal niewykonalne… zgadza się to trudny proces. Jednak jeśli wybierzesz profesjonalistów, to będzie to sama przyjemność. Cieszę się, że wybrałam współpracę z Panią Katarzyną Buk, bo moja książka nie rodziła się bólach tylko w rękach osoby, która lubi swoją pracę, działa z ogromną cierpliwością, uczy i tłumaczy, pomaga, a do tego idealnie wyczuwa potrzeby klienta. Self-publishing z 27 pixeli jest przyjemnością. Polecam z serca.
Barbara Grzymkowska-Blok

Autorka, blogerka, pisarka, www.barbaragrzymkowska-blok.pl

Współpracę z pracownią 27 pixeli nawiązałam przy okazji przygotowywania mojej pierwszej książki do wydania w modelu self-publishingu. Katarzyna Buk zajęła się oprawą graficzną, składem, wyborem drukarni i całym procesem wydania książki. Cierpliwie doradzała, podpowiadała i wprowadzała poprawki aż do ostatniej chwili przed oddaniem do druku. Dzięki niej cały ten proces nie był taki straszny, jak go sobie wyobrażałam, a ostatecznym wyglądem książki jestem zachwycona zarówno ja, jak i moi klienci! Katarzyna Buk to gwarancja świetnie
wykonanej pracy! Teraz już wiem, do kogo się zwrócę przy kolejnych projektach.
Żaneta Barska

Tłumaczka i pasjonatka języka greckiego, www.powiedztopogrecku.pl

Najbardziej we współpracy cenię sobie jakość, terminowość, proaktywność i kulturę biznesową. Uosobieniem każdej z tych cech jest Katarzyna Buk. Tworzymy wspólnie książki, akcesoria, bluzy i koszulki. Ta współpraca to przyjemność.

Polecam z ciężkim sercem, bo gdy ją wybierzesz, może mieć mniej czasu dla mnie :)

Kamila Rowińska

Life & Business Coach, www.kamilarowinska.pl

Takim słowom jak „profesjonalizm” i „współpraca” Kasią nadaje zupełnie nowe znaczenia. Opracowanie graficzne publikacji wznosi na mistrzowski poziom. Za każdym razem jej pomysły zaskakują i wprawiają w oszołomienie. Tam, gdzie inni się zatrzymują, ona dopiero się rozpędza. Jest niezawodna i terminowa. Tworzy z pasją i zaangażowaniem. We wszystkich projektach, nad którymi mam ogromną przyjemność współpracować z Kasią, niezmiennie zakochuję się w jej podejściu, precyzji działania i umiejętnym przekładaniu potrzeb klienta na niebanalną estetykę.
Ela Sokołowska

KOREKTELKA

Profesjonalnie, kreatywnie i zawsze w terminie- tak wyglądała nasza współpraca z Katarzyną Buk. Tworzy z pasją i pomysłem, a jednocześnie odpowiada na potrzeby klientów. Nawet tych najbardziej wymagających.
Aleksandra Wzorek

Instytut Edukacji Pozytywnej

Katarzyna Buk. Niezawodna, otwarta na pomysły, szybka, proaktywna, kreatywna, z wysokim poczuciem estetyki i zrozumienia potrzeb. Kombinacja takich cech rzadko spotykana u ludzi.
Wydanie mojej ostatniej książki było niezwykłym doświadczeniem, a jej umiejętności koordynacji mojej pracy, weryfikacji, akceptacji, przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania.
Ufam jej w 100 % i polecam wszystkim.
Sebastian Kotow

CEO Institute of Behavioral Design, Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego Autor książki “Matematyka Zaufania"

… Swoim zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do pracy pozwoliła nam bezstresowo i z sukcesem wprowadzić kolejną publikację na rynek w sposób piękny i zauważalny. Z wielką chęcią podejmiemy współpracę z 27pixeli przy kolejnych projektach, a także polecimy naszym przyjaciołom!

Michał Zawadka

poeta, autor, mówca, Mind & Dream

… Z EBRUDESIGN pracujemy od kilku lat. Firma realizuje część graficzną naszych projektów pracowniczych. Duża wiedza fachowa i doświadczenie EBRUDESIGN pozwala na realizację najbardziej skomplikowanych pomysłów w bardzo krótkim czasie. Realizacje projektów wykonywane są w bardzo kreatywny i przykuwający uwagę sposób…

Anna Majczyk-Zawada

Dział Personalny, BOSCH

Współpraca z Katarzyną Buk to połączenie profesjonalizmu, mentoringu oraz bezkonkurencyjnego talentu do słuchania potrzeb klientów dla których pracuje. Mimo ogromnego doświadczenia i bardzo bogatego portfolio, w projektach 27pixeli nie znajdziesz nigdy rutyny, lecz możesz liczyć na stworzenie spersonalizowanego projektu graficznego, dzięki któremu Twoi klienci nie będą mieli wątpliwości co do autentyczności Twojego przekazu. To, co wyróżnia prace Katarzyny Buk to wykwintna estetyka grafika, która udowadnia, że w prostocie siła.

Z całego serca polecam współpracę z Kasią, która jest nie tylko ekspertem w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim konkretną i przemiłą osobą, z którą relacja biznesowa to czysta przyjemność.

Zuza Sentkowska

psycholog, life&career coach

… Cechujące Panią Katarzynę sumienność i odpowiedzialność były gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki kreatywności oraz wykazanemu zaangażowaniu, powierzone Pani Katarzynie zadanie stworzenia serwisu www.apia.pl oraz sklepu www.sklep.apia.pl zostało zrealizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i umożliwiło nam osiągnięcie zamierzonych celów reklamowych…

Piotr Janukowicz

Prezes, APIA

Kancelaria Radcy Prawnego GM… udziela Pani Katarzynie referencji jako profesjonalnemu  projektantowi i wykonawcy w zakresie usług reklamowych związanych z identyfikacją wizualną, zaprojektowaniem oraz wdrożeniem strony internetowej… zawsze reprezentowała wysoki poziom merytoryczny usług oraz osobiste zaangażowanie w realizację powierzonego projektu…

Grzegorz Maj

radca prawny, Kancelaria Radcy Prawnego GM

Wydawanie książki nie musi być trudne, na pewno jednak może powodować niepewność, a czasem lęk. Potrzebne są wskazówki: jak napisać? Jak zacząć? Z kim współpracować i jakie rozwiązania będą dla nas najlepsze? 27pixeli i portal podtytułem.pl pomagają zacząć. Miałam przyjemność współpracować Katarzyną Buk podczas wydawania dwóch książek: “Znajdź swój styl” i “Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznej”. Kreatywne podejście, elastyczność, otwartość to cechy, które są dla mnie ważne. Polecam, 27pixeli to zespół profesjonalistek.
Aleksandra Frątczak-Biś

Osobista Stylistka, www.kodstylu.pl

Pisanie książki w jakimś sensie wyczerpuje pokłady kreatywności. Zżywasz się z nią tak bardzo, że trudno obiektywnie ocenić jej treść, a przed Tobą jeszcze projekt graficzny i skład. Oddając tę część pracy do Pani Katarzyny Buk możesz odczuć prawdziwą ulgę. Każdy zaproponowany projekt jest co najmniej bardzo dobry i niestety musisz wybrać tylko jeden. Bardzo dziękuję za profesjonalizm, szybkość działania i dbanie o różne aspekty techniczne, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Do usłyszenia przy kolejnym projekcie!
Daniel Tokarz

Inwestor, www.360nieruchomosci.pl

Współpraca z Katarzyną to niezwykła przyjemność!
Wspaniały kontakt, świetne pomysły – od razu czuć, że mamy do czynienia z mega profesjonalistką!
Ale to, co najważniejsze to to, że Kasia angażuje się całym sercem! Gdy tylko pojawiały się wątpliwości, wiedziałam, że Kasia dobrze mi doradzi!
W dzisiejszym świecie wiele osób dużo obiecuje, a potem nie ma efektów, Katarzyna to pewniak! Kompleksowa współpraca na najwyższym poziomie.
Joanna Ceplin

przedsiębiorca digital, trener komunikacji online, autorka książki „Uwierz w swoją markę online i rozwijaj swój biznes”, joannaceplin.pl

… Nie jestem łatwy we współpracy. Lubię zaskakiwać zmianami w ostatniej chwili, na dzień przed oddaniem pliku proszę o zmianę układu rozdziałów, zauważam ostatnie literówki. Wybrzydzam na etapie projektowania layoutu, nie wszystko mi się podoba. No i oczywiście, kiedy zlecam pracę mówię, że potrzebuję jej pilnie. Kasia spełnia te wszystkie oczekiwania z nawiązką. Akceptuję jej pierwsze projekty, nie myli się, cierpliwie potakuje, kiedy próbuję w języku grafików coś mądrego powiedzieć. Polecam każdemu, kto szuka jakości i tempa…

Rafał Żak

autor, mówca, trener, coach, www.rafalzak.com

Doskonała współpraca z Katarzyną zaowocowała pięknymi kolorami mojej marki w identyfikacji wizualnej, magią w przekazie i świetnymi wspólnymi projektami. Kasia jest konkretna i profesjonalna. To, co sobie cenię w naszej relacji, to Jej zdolność do słuchania, a także adaptacji potrzeb. Potrafi wspaniale doradzić, podzielić się wiedzą oraz obronić swoje zdanie w sprawie. Projekt więc nie ciągnie się, a efekt jest super. Przed nami kolejne projekty. Zarówno graficzne, jak i wydawnicze, a także przemiła atmosfera spotkań i pracy.

Aleksandra Ruta

trener, szkoleniowiec, wykładowca, project manager

Polecam współpracę z Kasią Buk, jest to osoba godna zaufania, która bardzo skrupulatnie i rzeczowo podchodzi do swojej pracy. Słowa, które świetnie odzwierciedlają współpracę z Kasią to niezwykła terminowość (co w branży graficznej jest rzadkością) i profesjonalne podejście do realizowanego zlecenia w najdrobniejszym szczególe. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług 27 pixeli.

Kamila Niewiadomska

talent manager, autorka książek, właścicielka MIMELLO, www.mimello.pl

… Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z 27pixeli.  Katarzyna Buk przygotowała dla mnie komplet materiałów graficznych do serwisu StrefaRozwoju.pl: logo, design całego serwisu, design dokumentów korporacyjnych. Kasia bardzo dobrze słucha. Cierpliwie poszukuje rozwiązań spełniających jednocześnie wymagania estetyczne i funkcjonalne. Za każdym razem w jej propozycjach znajduję nową wartość…

Bartek

właściciel, StrefaRozwoju.pl

…Podczas naszej współpracy Pani Katarzyna wykazała się profesjonalnym warsztatem, dużą wrażliwością estetyczną oraz kreatywnym podejściem do zlecenia. Bardzo dużym atutem pani Katarzyny jest umiejętność wyczucia potrzeb klienta i specyfiki samego zlecenia– przedstawione przez nią propozycje były często przysłowiowym strzałem w dziesiątkę…

Aneta Pacek-Łopalewska

radca prawny, Kancelaria Prawa Ochrony Środowiska

W procesie wydawniczym przeszlam przez wiele przeszkod i kryzysow. Ale jesli wspolpracujesz z osobami, ktorym naprawde zalezy na swoim kliencie i daja od siebie znacznie wiecej aby jak najlepiej ci pomoc, zadna przeszkoda i kryzys nie sa w stanie zrujnowac drogi do celu. Jedna z takich osob jest Katarzyna Buk

Pamietam nasza wstepna konwersacje. Nijak nie mozna bylo sie dogadac, gdyz ja nie mialam bladego pojecia o co w ogole chce zapytac. Na szczescie Kasia to profesjonalistka, cierpliwa, ktora ma niezykly szacunek do swojego klienta i jego wizji.
Ma tez niezwykla intuicje, przyjrzala mi sie i wiedziala co konkretnie do mnie dopasowac. Dzieki Kasi, nie tylko spelnilo sie moje Marzenie o pieknej, kolorowej ksiazce. Kasia dobrowolnie pomogla mi na kolejnych etapach wydawniczych nie tylko dlatego ze ja o to poprosilam ale tez ze chciala pomoc. Co wazne – ksiazka zostala doskonale przygotowana do druku, dopilnowana az do samego konca procesu wydawniczego. Dokladnie sprawdzona po probnym druku tak, abys mogla cieszyc sie doskonala jakoscia ksiazki. Kasia, jak gdyby nic mowi tak: “to moja praca”. To byla nieoceniona pomoc.

Jesli Marzysz o zrobieniu swojej ksiazki to wiedz, ze aby wszystko poszlo po twojej mysli, potrzebujesz nawiazac wspolprace z profesjonalistami, ktorzy znaja sie na rzeczy. Kasia wlasnie jest taka osoba. Zdecydowanie, z czystym sumieniem polecam.

Marzena Żuławnik

autor, Popraw koronę i idź po swoje